Kalite Politikamız

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu “1” Numaralı İşimizdir.

Hizmet verdiğimiz sektörde pazardan pay almanın,rekabet edebilmenin değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” olduğu bilinci ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte daha ekonomik ve daha hızlı hizmeti,bir yaşam biçimi olarak kabul ediyoruz.

Önce Kalite

Müşteri mutluluğunun sağlanması için mükemmel hizmete sahip olmalıyız.Sunduğumuz hizmetle kalitenin bölünmez bir bütün olduğunu,ilk defasında zamanında ve her defasında devamlılığını sağlamak gerektiğini biliyor ve “Önce Kalite” diyoruz.

Sürekli Araştırma,Geliştirme Ve Eğitim Başarımızın Temelidir

Hizmetimizin kalitesinde,güvenirliğinde ve rakabet yeteneğimizin korunmasında mükemmel olmak için,personelimizle oluşturduğumuz büyük ailenin,temel ilkelerimiz doğrultusunda birlikte gelişimini amaçlıyoruz.

Takım Çalışması İşleri Yürütme Tarzımızdır

Gerçek rekabet ortamında personelimizi sadece;bireysel karar alabilen bir eleman değil,birbirine güvenen,saygı duyan,destekleyen ve etkin iletişime dayalı,açık ve ön yargısız çalışma ortamına sahip “Gerçek Bir Takım Oyuncusu” olarak yetiştirmeyi ve çalıştırmayı hedefliyoruz.

Üstün İş Ahlakı Ve Dürüstlük Vazgeçilmez Prensibimizdir

Tüm çalışmalarımızda yasalara ve ahlak kurallarına uygun hareket ederek,çevremizin saygınlığını kazanarak,ülkemiz ve dünya için,çevre koruma bilinciyle hedeflerimizi gerçekleştirmek öncelikle görevimizdir.

Saygılarımızla

ELÇİ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ